Wyraź poparcie dla powstania Partii Przeciwko Bezprawiu w Telewizji, która nie lekceważy tego tematu.

Czytasz tę stronę? To świetnie! A czy chcesz czegoś więcej — np. poprawy losu swego kraju? Albo pomocy w godziwej karierze w życiu publicznym? Jeśli tak, zainteresuj się Partią Przeciwko Bezprawiu w Telewizji.

Podejście i działalność Watykanu wraz z jego obrzydliwą grupą — tj. w szczególności Telewizji Polskiej, fiskusa, sądownictwa, Policji z prokuraturą, samorządów, nawet i RPO — niestety mają oparcie, czynne czy bierne, we wszystkich partiach sejmowych (z wewnętrznej konieczności... przedstawiciele są nierzadko "zapisani" do tego gangu — mają nieopłacony podatek dochodowy, może też VAT w przypadku przedsiębiorców, zamieszali się w przestępstwa podsłuchowe w nieruchomościach sejmowych, a obsługa majątku partii jest przestępcza i "proremontowa": nieruchomości grają), gdyż mimo pisania do poszczególnych posłów przez ich skrzynki @Sejm.pl oraz przez instytucje, które reprezentują (także rządowe), jak również przez biura poselskie (zresztą skandalicznie się zachowujące), temat jest dalej lekceważony, a prokuratura po staremu źle zorganizowana (o ważnych sprawach decydują ludzie związani kryminalnie z komórką blokową TVP, która wyewoluowała z TVP Warszawa i tamtejszych informatyków). Zobacz tutaj niektóre próby kontaktu z mediami – Piotra Niżyńskiego cały czas torturuje bodajże obsługa specjalnej bandyckiej komórki blokowej TVP, choć na razie to tylko hipoteza robocza...

 

Aby zarejestrować partię polityczną, potrzeba 1000 głosów poparcia. Wydrukuj listę i wpisz się wraz z najlepiej przynajmniej 1-2 znajomymi! Mile widziane kartki z wypełnioną przynajmniej połową wierszy.

Proszę więc wydrukować ten formularz. I wpisać tam siebie, złożyć podpis i zaprosić do tego samego inne osoby. Z góry dziękuję!

Dostawa listem poleconym na adres:

xp.pl sp. z o. o.
skrytka pocztowa 199
00-001 Warszawa

Z góry dziękuję!